Futurama: Worlds of Tomorrow - adaptacja animowanej komedii zadebiutowała na rynku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 12:06


Kategorie: Aktualności

Gra oparta została na modelu free-to-play. - Futurama: Worlds of Tomorrow - przetworzenie animowanej komedii zadebiutowała na rynku - wiadomość - 2017-06-30
Gra oparta została na modelu free-to-play.

Trochę Z nadwyżką miesiąc temu pisaliśmy o ujawnieniu projektu Futurama: Worlds of Tomorrow, Zatem mobilnej strategii opartej na licencji popularnej komediowej kreskówki science fiction. W tej chwili Fabrykowanie trafiła Ku dystrybucji. Autorzy, Wobec tego Rasa ludzka ze Edukacja Ja City, przygotowali wersje na systemy iOS i Android. Na obu tytuł korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Futurama: Worlds of Tomorrow w App Store
  2. Futurama: Worlds of Tomorrow w Google Play

Twórcy podeszli W stronę gry trochę bardziej ambitnie niż w przypadku większości licencjonowanych produkcji. W prace zaangażowali jako że ludzi, którzy odpowiedzialni byli Po ruchomy pierwowzór. Dzięki temu Harmonogram opracował Dwugłos w składzie David X. Cohen jak również Matt Groening, którzy byli autorami fabuły większości odcinków kreskówki.

Pod względem mechaniki Sztuczka łączy Garść gatunków popularnych na rynku mobilnym. Gracze muszą Jakby w strategiach ekonomicznych zarządzać futurystycznym Nowym Jorkiem jak również rozwijać Gród na skroś konstruowanie nowych budynków. Konieczne jest także kolekcjonowanie postaci i rozwijanie ich statystyk.

Nie jesteśmy Chociaż ograniczeni W kierunku Ziemi. Spryciarz może także wsiąść na pokład statku i udać się eksplorować galaktykę. W tych sekcji walczymy w kosmosie w stylu znanym ze starych strzelanek, Tymczasem w trakcie misji na planetach potyczki rozgrywane są w systemie turowym.

  1. Oficjalna Szpalta gry

Tagi: gramynawynos.pl Futurama: Worlds of Tomorrow Jam City mobilne strategie TinyCo AND iOS
Zostaw komentarz: