Futurama: Worlds of Tomorrow - adaptacja animowanej komedii zadebiutowała na rynku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 12:06


Kategorie: Aktualności

Gra oparta została na modelu free-to-play. - Futurama: Worlds of Tomorrow - przystosowawczość animowanej komedii zadebiutowała na rynku - wiadomość - 2017-06-30
Gra oparta została na modelu free-to-play.

Trochę Z nadwyżką miesiąc temu pisaliśmy o ujawnieniu projektu Futurama: Worlds of Tomorrow, W takim razie mobilnej strategii opartej na licencji popularnej komediowej kreskówki science fiction. Dziś Spektakl trafiła W kierunku dystrybucji. Autorzy, Wobec tego Śmiertelnicy ze Edukacja Ja City, przygotowali wersje na systemy iOS i Android. Na obu tytuł korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Futurama: Worlds of Tomorrow w App Store
  2. Futurama: Worlds of Tomorrow w Google Play

Twórcy podeszli W kierunku gry trochę bardziej ambitnie niż w przypadku większości licencjonowanych produkcji. W prace zaangażowali ponieważ ludzi, którzy odpowiedzialni byli W trakcie ożywiony pierwowzór. Dzięki temu Bieg spraw opracował Tandem w składzie David X. Cohen a również Matt Groening, którzy byli autorami fabuły większości odcinków kreskówki.

Pod względem mechaniki Miganie łączy Parę gatunków popularnych na rynku mobilnym. Gracze muszą Niby w strategiach ekonomicznych zarządzać futurystycznym Nowym Jorkiem plus rozwijać Miejscowość via konstruowanie nowych budynków. Konieczne jest także kolekcjonowanie postaci jak również rozwijanie ich statystyk.

Nie jesteśmy Ale ograniczeni W stronę Ziemi. Taktyk może także wsiąść na pokład statku i udać się eksplorować galaktykę. W trakcie tych sekcji walczymy w kosmosie w stylu znanym ze starych strzelanek, Ale w trakcie misji na planetach potyczki rozgrywane są w systemie turowym.

  1. Oficjalna Bok gry

Tagi: gramynawynos.pl Futurama: Worlds of Tomorrow Jam City mobilne strategie TinyCo AND iOS
Zostaw komentarz: