GRYOffline 2017 - rozpoczęła się faza potwierdzeń

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 12:06


Kategorie: Aktualności

Potwierdzenia

Wczoraj po trzech miesiącach Ceremonialnie zakończyły się zapisy na tegoroczną edycję GRYOffline – cyklicznej imprezy przeznaczonej dla czytelników GRYOnline.pl plus widzów TVGRY.pl, będącej okazją na osobiste Zbiórka się z członkami redakcji. Dziś rozpoczął się Dalszy stopień – potwierdzenia. W stronę 4 lipca osoby z listy głównej mają czas, Ażeby na tej stronie ponownie zadeklarować chęć udziału w imprezie. Jest to obwarowanie niezbędny, Celem otrzymać wejściówkę! Jeśli po zakończeniu tej tury zostaną Na dodatek Czas wolny miejsca, w dniach 5-6 lipca uruchomimy drugą fazę rejestracji. Pamiętajcie jednak, że w niej pierwszeństwo będą miały osoby, które już wcześniej znalazły się na liście rezerwowej. Warto Na dobitek/dobitkę podkreślić, że wstęp na imprezę jest darmowy.


GRYOffline 2017 - rozpoczęła się rozdział potwierdzeń - reprodukcja #1

Czas i miejsce

GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz Beretem rzucić ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Całość rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa Ku 20:00. Przypominamy, że Święto przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich! Osoby nieletnie Bynajmniej zostaną wpuszczone, Choćby z opiekunem. Zasłona może poprosić o dowód imienny przed wejściem Ku lokalu. Jeśli ktoś ukończył 18 lat, a Ponadto takowego Nie ma mowy posiada, będzie musiał wylegitymować się innym dokumentem potwierdzającym wiek, wyłączając legitymacją szkolną.

Coś dla ciała i duszy

Na osoby, które pojawią się na imprezie GRYOffline czeka mnóstwo atrakcji. Odbędzie się między innymi konkurs na najlepszy cosplay i pokazy gier Frostpunk a również Ancestors. Fani rywalizacji będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach – Injustice 2 a również Forza Horizon 3. Również miłośnicy Staromodny znajdą coś dla siebie – zostanie przygotowana specjalna strefa, w której będzie można zagrać na takich klasycznych sprzętach Skoro Atari 2600, Commodore 64 Azaliż NES. W dodatku Jeszcze czego zabraknie konkursów z nagrodami, grilla jak również baru (osoby, które załapały się na wejściówkę, otrzymają talony na Gratisowy poczęstunek i napój), a także innych niespodzianek.


Tagi: pozostałe GRYOffline
Zostaw komentarz: