GRYOffline 2017 - rozpoczęła się faza potwierdzeń

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 12:06


Kategorie: Aktualności

Potwierdzenia

Wczoraj po trzech miesiącach Oschle zakończyły się zapisy na tegoroczną edycję GRYOffline – cyklicznej imprezy przeznaczonej dla czytelników GRYOnline.pl i widzów TVGRY.pl, będącej okazją na osobiste Zjazd się z członkami redakcji. Dziś rozpoczął się Dalszy szczebel – potwierdzenia. W kierunku 4 lipca osoby z listy głównej mają czas, W celu na tej stronie ponownie zadeklarować chęć udziału w imprezie. Jest to Postulat niezbędny, Aby otrzymać wejściówkę! Jeśli po zakończeniu tej tury zostaną Ciągle Wakacje miejsca, w dniach 5-6 lipca uruchomimy drugą fazę rejestracji. Pamiętajcie jednak, że w niej pierwszeństwo będą miały osoby, które już wcześniej znalazły się na liście rezerwowej. Warto Ciągle podkreślić, że wstęp na imprezę jest darmowy.


GRYOffline 2017 - rozpoczęła się moment potwierdzeń - informacja #1

Czas i miejsce

GRYOffline 2017 odbędzie się 8 lipca w klubie Forty Kleparz Na/o dwa kroki ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Całość rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa Ku 20:00. Przypominamy, że Przedsięwzięcie przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich! Osoby nieletnie Nie ma mowy zostaną wpuszczone, Choćby z opiekunem. Obstawa może poprosić o dowód własnoręczny przed wejściem Na lokalu. Jeśli ktoś ukończył 18 lat, a Na dobitek/dobitkę takowego Ani posiada, będzie musiał wylegitymować się innym dokumentem potwierdzającym wiek, wyłączając legitymacją szkolną.

Coś dla ciała i duszy

Na osoby, które pojawią się na imprezie GRYOffline czeka mnóstwo atrakcji. Odbędzie się między innymi konkurs na najlepszy cosplay i pokazy gier Frostpunk tudzież Ancestors. Fani rywalizacji będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach – Injustice 2 tudzież Forza Horizon 3. Również miłośnicy Oldskulowy znajdą coś dla siebie – zostanie przygotowana specjalna strefa, w której będzie można zagrać na takich klasycznych sprzętach Jeżeli Atari 2600, Commodore 64 Azali NES. Na dodatek Skądże (znowu) zabraknie konkursów z nagrodami, grilla i baru (osoby, które załapały się na wejściówkę, otrzymają talony na Bezpłatny poczęstunek i napój), a także innych niespodzianek.


Tagi: pozostałe GRYOffline
Zostaw komentarz: