Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na weekend 1-2 lipca

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 10:06


Kategorie: Aktualności

Przejrzeliśmy najnowsze gazetki i promocje przygotowane Wskroś sklepy ze sprzętem AGD, RTV a także oczywiście grami video i udało nam się wyłapać Parę interesujących, acz Ani rewelacyjnych promocji. Trudno najlepsze oferty zarezerwowane są dla cyfrowej dystrybucji (przypominamy o Steam Summer Sale), Pomimo to w Ów Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( możecie kupić chociażby pudełkowego Battlefielda 1 W trakcie niecałe 110 zł a również limitowaną edycję Killing Floor 2 W okresie mniej niż 80 zł w Empiku.


W Saturnie PC-tową wersję gry Battlefield 1 kupicie Zbyt 109 zł. W innych sieciach również obowiązują promocje na Ów tytuł, Pomimo to sprzedawany jest on w Trochę wyższych cenach. - Gry w pudełkach - najciekawsze oferty na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 1-2 lipca - wiadomość - 2017-06-30
W Saturnie PC-tową wersję gry Battlefield 1 kupicie Podczas 109 zł. W innych sieciach również obowiązują promocje na Ów tytuł, Niedoróbka sprzedawany jest on w Trochę wyższych cenach.

Gry:

Konsole:

GPC – Okazje Tygodnia

Pamiętajcie o zaglądaniu Na naszej nowej Growej Porównywarki Cenowej. Najciekawsza pudełkowa Reklama u naszych partnerów w tym tygodniu to:

Sklepy zagraniczne:

Zapraszamy Poza tydzień W kierunku lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po Hę szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić Po Was?


Tagi: gry w Polsce Gry w pudełkach na weekend promocje pudełkowe
Zostaw komentarz: