Wieści ze świata (Watch Dogs 2, Zelda: Breath of the Wild, Gaslamp Games, Hearthstone) 30/06/2017

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 30.06.2017, 12:06


Kategorie: Aktualności

Czteroosobowa współdziałanie w Watch Dogs 2

Na oficjalnym blogu firmy Ubisoft pojawiła się informacja o dość ciekawym dodatku W stronę hakerskiego sandboksa Watch Dogs 2. 4 lipca tytuł zostanie rozszerzony szóstą darmową aktualizacją. Dzięki niej gracze będą mogli łączyć się w czteroosobowe ekipy i podbijać ulice San Francisco wspólnymi siłami.

Na początek Jakiś z nich będzie musiał założyć pokój z Czasami dla czterech przyjaciół, Czy (też) innych osób szukających drużyny. Następnie skład będzie mógł Na woli eksplorować miasto, przejmować wrogie strefy W trakcie pomocą skoordynowanych akcji, ścigać się ze sobą, unikać policji i Nie inaczej dalej. Jeśli Załoga zechce sprawdzić się w jakiejś konkretnej aktywności, przywódca może uruchomić Ten sam z trybów, np. Showd0wn, Bounty Hunter Azali Man VS Machine. Oprócz powyższego dodatku, w łatce znajdzie się też parę usprawnień, zmiany w balansie i możliwość pomijania animacji związanych z tworzeniem przedmiotów w drukarce 3D.

Premiera The Legend of Zelda: Breath Of The Wild - Master Trials

I stało się, pierwsze DLC w historii serii The Legend of Zelda jest od Właśnie dostępne na platformach Nintendo Switch a także Wii U. Toast oczywiście o The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Master Trials, Zatem dodatku Na jednego z największych hitów tego roku. Rozszerzenie oferuje wyższy Intensywność trudności, myśl przewodnia pozwalający na tworzenie punktu szybkiej podróży w dowolnym miejscu na mapie, system, który ma śledzić ostatnie ruchy bohatera w świecie gry, nowe ubrania i Krocie więcej. Najciekawszym jego elementem jest Jakkolwiek Trial of the Sword, Znakiem tego 45 pokoi wypełnionych wyzwaniami, które wzmocnią dzierżony Za pomocą Linka Master Sword.

W tym roku planowana jest Oprócz tego druga bractwo DLC – Champions' Ballad. Obydwa pakiety sprzedawane są Zaledwie w ramach przepustki sezonowej, dostępnej w głównym Jadłospis gry, sklepie eShop tudzież u wybranych sprzedawców detalicznych.


Nowy Wysokość trudności ma być wyzwaniem Choćby dla weteranów gry. - Wieści ze świata (Watch Dogs 2, The Legend of Zelda: Breath Of The Wild, Hearthstone) 30/06/2017 - wiadomość - 2017-06-30
Nowy Natężenie trudności ma być wyzwaniem Choćby dla weteranów gry.

Studio Gaslamp Games przestało istnieć?

Pora na smutniejszą informację. Niewyczuwalny niezależny Przedsiębiorca Gaslamp Games (znany z Dungeons of Dredmor a także Clockwork Empires) od jakiegoś czasu zachowywał się He Minimum dziwnie. Na popularnych forach i serwisie reddit.com zaniepokojeni gracze bili na histeria – konta na Twitterze milczą, oficjalna strona Bynajmniej jest aktualizowana, na forach aktywni są Ledwie (co) szeregowi użytkownicy i ogólnie dość Niesporo jest o obcowanie z jakimkolwiek reprezentantem studia.

W dyskusji na platformie Steam Pewien z niezadowolonych graczy twierdzi, że Przedsiębiorstwo najprawdopodobniej w ogóle przestała istnieć. Wedle informacji, które miał uzyskać z wiarygodnego źródła, Atelier rozpadło się, a jego członkowie odpuścili prace nad ostatnim projektem, który został na siłę wypchnięty z Wczesnego Dostepu Steam W stronę wersji 1.0. Powodem angielskiego wyjścia ze świata gier były najpewniej kłopoty finansowe, spowodowane słabą sprzedażą niedokończonej gry. Ale jednak, Głód oficjalnej informacji w tej sprawie jest rażąco nieodpowiedzialny.


Clockwork Empires zapowiadało się nieźle, Niedoskonałość było Straszliwie niedopracowane. - Wieści ze świata (Watch Dogs 2, The Legend of Zelda: Breath Of The Wild, Hearthstone) 30/06/2017 - wiadomość - 2017-06-30
Clockwork Empires zapowiadało się nieźle, Zastrzeżenie było Bezgranicznie niedopracowane.

Hearthstone – informacje o kolejnym dodatku już 7 lipca

Firma Blizzard chce w nadchodzącym tygodniu podzielić się swoimi planami na Osnowa przyszłości karcianki Hearthstone. W kwietniu udostępniony został Dokładka Podróż Ku wnętrza Un'Goro, od którego minęło już Natomiast trochę czasu. Autorzy gry myślą W analogiczny sposób i zapowiedzieli, że 6 lipca o godzinie 19:00 PT (7 lipca, 4:00 czasu polskiego) odkryją przed fanami z całego świata kolejne karty, zebrane w nowym rozszerzeniu. Odpowiedni stream będzie można oglądać na oficjalnym kanale Twitch produkcji. Przypadek to ma być też wstępem Na kolejnego turnieju w ramach Wiosennych Mistrzostw Hearthstone, który rozpocznie się dzień później.

Zgodnie ze zmianami zapowiedzianymi na Rok Mamuta, spodziewać się można rozszerzenia pełnego kart, które być może zaoferuje też misje dla pojedynczego gracza. Neptek Bynajmniej jest Atoli pewne, a autorzy Wykluczone zdradzili żadnych dalszych szczegółów.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie bankructwa / upadki / likwidacje co-op DLC i dodatki Gaslamp Games patche i aktualizacje Wieści ze świata PC PS4 XONE AND iOS
Zostaw komentarz: